Grupa

O nas

Portal wloskiekuchnie.pl narodził się by wzbogacić Państwa przestrzeń o meble, charakteryzujące się stylem, jakością, funkcjonalnością i pięknem.

Nasza praca to trzy nasze pasje:


  • WŁOCHY (kultura, design, język, historia, kuchnia)
  • MEBLE (design, materiały, jakość, funkcjonalność i piękno)
  • ARANŻACJA WNĘTRZ (naszą największą radością jest uśmiech Klienta wracającego do swojego pięknego domu)

 

Trzy te pasje łączymy i realizujemy od roku 2003, proponując naszym Klientom najlepsze włoskie produkty.

 

Nasi Klienci mogą liczyć na nasze doświadczenie oraz fachową pomoc przy projektowaniu kuchni. Przygotowaniem i realizacją projektów zajmuje się zespół doświadczonych architektów, przy współpracy z odpowiedzialnym zespołem montażowym. Jakość jest jednym z głównych wyznaczników naszej firmy, ma również na celu sprostanie rosnącym wymaganiom światowego rynku mebli. Współczesna osobowość oczekuje odpowiedniej jakości artystyczno – funkcjonalnej w użytkowanych przez siebie przestrzeniach, zarówno prywatnych jak i publicznych. Staramy się by nasze produkty 'emanowały' elegancją form.

 

Możecie zapytać dlaczego Włochy? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Od wieków świat czerpie z ich wzorców. Artyści włoscy narzucali obowiązujący kanon piękna. Dzięki nim ludzkość miała możliwość zasmakowania radości płynącej z obcowania z prawdziwą sztuką użytkową. Od wieków tworzyli inny styl życia ukierunkowanego na piękno i funkcjonalność. Od lat 30-tych XX – tego wieku cechą charakterystyczną we wzornictwie meblowym była oryginalność, została ona poparta w badaniach i prototypach. Stała się ona rozpoznawana na całym świecie.


Stoicie Państwo przed trudnym wyborem?

Jak ma wyglądać moje mieszkanie? Komu zaufać? Na jaką markę postawić? Kto czy co ma decydować o kształcie życia mojego
i mojej rodziny? Liczy się tylko cena, czy raczej niepowtarzalne piękno i doskonała jakość? Nasze meble bronią się same, materiałem z którego są wykonane, jakością i idealną linią. Gwarantujemy, iż cieszyć będą swym blaskiem przez długie lata. Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo klasycznego wystroju w tradycyjnej formie czy też oryginalnej, nowoczesnej stylistyki - różnorodność oferowanych przez nas mebli umożliwi stworzenie wymarzonej aranżacji.

 

Wszystkie zaprezentowane kuchnie są produkowane we Włoszech przez włoskiego producenta FORMA 2000 Spa.


W naszej WIRUALNEJ GALERII HANDLOWEJ włoskiezakupy.pl możecie zakupić nie tylko meble. Oferujemy: typowe włoskie produty spożywcze takie jak: makarony, sosy, oliwy, przyprawy, wina, sery, wędliny i setki innych produktów. Podczas projektowania naszej galerii postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o takie produkty jak: włoskie markowe rowery, włoskie wózki dla dzieci a w niedalekiej przyszłości planujemy uruchomić sklepy z ekskluzywnymi włoskimi tapetami oraz kominkami. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszych aktywnych serwisów:

italiabike.pl - to portal dla amatorów sportów rowerowych; znajdziecie tu WSZYSTKO co dotyczy rowerów, od pompki po najnowsze rozwiązania mechanizmów rowerowych.

fopahopa.pl - włoskie wózki dla dzieci. Ekskluzywny design “made in Italy”, najwyższe bezpieczeństwo i komfort. Piękno, obok którego nie można przejść obojętnie.

wloska-kawa.pl - tu znajdziecie Państwo pasję picia i parzenia kawy,a w naszym sklepiku zakupić będzie można sprzęt do parzenia kawy, jak i samą kawę w ziarnach lub mieloną, design'erskie filiżanki.

wloskiesofy.pl - szeroka gama włoskich sof tapicerowanych z funkcją spania i bez.

wloskiekuchnie.pl - narodził się, by wzbogacić Państwa przestrzeń o nowoczesne kuchnie, charakteryzujące się stylem, jakością, funkcjonalnością i pięknem.

wloskiesypialnie.pl - na tej stronie dowiesz się : Sypialnia przestrzenią relaksu Wygodny sen to podstawa Wybieramy łoże Łóżka do nowoczesnego wnętrza Harmonia w stylizacji sypialni Podstawowe cechy dobrego łóżka.

wloskieprzygody.pl - planujesz podróż do Włoch? Chcesz poznać ten piękny kraj, jego tradycje, zwyczaje, społeczeństwo? Odwiedź koniecznie nasz blog.

wloskieprzepisy.pl - to blog, na którym znajdziesz proste i ciekawe przepisy oraz nauczysz się jak szybko przygotować smaczne danie w 15 minut.

W PRZYGOTOWANIU:

wloskimarket.pl - tak jak już wcześnej wspomnieliśmy, sklep posiada bogatą ofertę produktów spożywczych;

wloskijezyk.pl - to portal społecznościwy, na którym możecie zapisać się do naszej szkoły języka włoskiego. Nowoczesna platforma e-learnigowa w przyjazny i nowatorski sposób sprawi, że pokochasz ten język. Na stronie praktyczne wskazówki jak sprawinie i szybko nauczyć się języka włoskiego, proponowane przez Doktora nauki języka włoskiego STEFANO READELLI - (od 15 lat mieszkającego w Polsce)

Masz pytania?
+48
510 071 921
Zadzwoń!